اخبار سمینارها

جستجو در مطالب

 دعاوی حقوقی

باید توجه داشت که اشخاص غیرمتخصص، از دانش کافی برای طرح دعاوی یا دفاع در برابر آن ها برخوردار نیستند و این امر می تواند سبب بروز خسارات جبران ناپذیری شود. دعاوی و اختلافات مطروحه در دادگستری با صدها عنوان مختلف و هزاران مقررات و مواد قانونی استفاده از یک وکیل را در طرح دعوا یا دفاع در قبال آن اجتناب ناپذیر نموده است.

خسارات وارده ناشی از طرح اشتباه دعوا و یا دفاع نادرست، بیشتر از یک حق الوکاله منصفانه است لذا استفاده از تجربیات و دانش یک وکیل در ابتدای امر از بروز بسیاری مشکلات که ممکن است در آینده ایجاد شود و صرف هزینه های هنگفت و اتلاف وقت جلوگیری می کند. هم اکنون موسسه حقوقی رایان با کمک منابع انسانی متخصص و تخصصی که به ویژه در حوزه دعاوی مالکیت فکری دارد، خدمات حقوقی متنوعی را به شما عزیزان ارائه می نماید.

موسسه حقوقی رایان با عنایت به تجربیات موفق خود در سال های اخیر و بهره مندی از وکلای مجرب و پایه یک دادگستری این آمادگی را دارد تا به عنوان مشاور در پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … در جهت احقاق حق اشخاص حقیقی و حقوقی گام بردارد. وکلای متخصص مجموعه رایان همواره در جهت حل مشکلات گوناکون حقوقی در کنارتان خواهند بود تا آن ها را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل به انجام برسانند.

استفاده از دانش و تخصص وکیل دادگستری فقط منحصر به دعوا و دادگاه نیست. شما می توانید جهت پیگیری مشکلات و امور حقوقی اداری خود، همچون امور ثبتی، مالیاتی، شهرداری و غیره، وکالت کاری رسمی و محضری بدهید.

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه